dyna-mite hamownia

Filtr cząstek stałych FAP/DFP

więcej
dyna-mite hamowniaChip tuning
więcej
dyna-mite hamownia

Aktualności
Firma DYNA-MITE rozszerzyła zakres swoich usług o montaż zabezpieczeń antykradzieżowych oraz montaż haków holowniczych.

O nas

Firmę DYNA-MITE tworzą miłośnicy motoryzacji. Jesteśmy od lat związani z tą branżą. Posiadamy bogate doświadczenie, zbudowane zarówno podczas serwisowania zwykłych samochodów drogowych oraz serwisu samochodów rajdowych.

Nasi pracownicy to wykwalifikowani, doświadczeni specjaliści z zakresu mechaniki samochodowej, mechatroniki i diagnostyki samochodowej. Posiadają wiedzę z szerokiego zakresu motoryzacji i mechaniki, w wolnych chwilach również poświęcający się tej branży.

Właściciel firmy - Tomasz Nowak - również nie jest osobą przypadkową, traktującą to przedsięwzięcie jako zwykłą firmę, która ma jedynie przynosić zyski. To osoba, która interesuje się motoryzacją od lat wczesnej młodości. Posiadająca doświadczenie w pracy jako mechanik na rajdach samochodowych. Prywatnie miłośnik wyścigów formuły 1, często odwiedzający tory wyścigowe.

Pomysł otwarcia hamowni 4x4 oraz firmy zajmującej się chip-tuningiem zrodził się z potrzeb, jakie zostały przez nas zauważone, pośród wielu aktywnych fanów motoryzacji - posiadających nierzadko samochody z napędem na 4 koła. Popularność silników turbodoładowanych - wysokoprężnych oraz benzynowych sprawia, że w wielu samochodach operacja programowego zwiększenia mocy wydaje się kusząca - stąd także DYNA-MITE świadczy takie usługi.

dyna-mite.pl © 2012 - 2018
Hamownia - pomiar mocy - chip tunning - usuwanie fap - usuwanie dpf - Zapraszamy do Katowic, woj. Śląskie