dyna-mite hamowniaFiltr cząstek stałych FAP/DFP
więcej
dyna-mite hamowniaChip tuning
więcej
dyna-mite hamownia

Aktualności
Firma DYNA-MITE rozszerzyła zakres swoich usług o montaż zabezpieczeń antykradzieżowych oraz montaż haków holowniczych.

Chip tuning

Chcesz poprawić osiągi swojego auta? Jeżeli tak, to sekretem jest wykonywany przez nas profesjonalny chiptunning i launch control, po których zwykły pojazd stanie się samochodem sportowym. Pierwsze pojęcie oznacza modyfikację sterownika jednostki napędowej, po której będzie wydobywał on większe rezerwy mocy silnika – w efekcie pojazd stanie się bardziej dynamiczny i elastyczny. Nowy program jesteśmy w stanie wdrożyć niezależnie od modelu samochodu – mamy do tego sprzęt, a także odpowiednią wiedzę i doświadczenie.

Z kolei pojęcie launch control nie jest każdemu znane, dlatego wyjaśniamy, że polega ono na tym, by silnik jak najpłynniej potrafił wejść w wysokie obroty zaraz po ruszeniu pojazdem. Oczywiście, jeśli mowa o aucie sportowym, to instalowanie tego rodzaju oprogramowania nie będzie konieczne, gdyż funkcja ta mogła już zostać zaimplementowana przez producenta. Nie zawsze jednak tak jest, dlatego dzięki naszym kompetencjom i nowoczesnemu zapleczu technicznemu, w to oprogramowanie jesteśmy w stanie wyposażyć najnowsze modele pojazdów — niezależnie czy będzie to manual lub automat.

Chiptuning to modyfikacja programu, sterującego pracą silnika, która prowadzi do zwiększenia maksymalnej mocy oraz momentu obrotowego. Dodatkowo uzyskujemy poprawę przebiegu momentu obrotowego, co prowadzi do zwiększenia elastyczności silnika i lepszego przyśpieszenia nie tylko na wysokich ale również niskich i średnich obrotach.

Przed przystąpieniem do modyfikacji programu ECU (jednostki sterującej) dokonujemy pomiaru mocy silnika. W przypadku dużo niższego odczytu niż dane techniczne, oferujemy naprawy, które przywrócą silnik do fabrycznej kondycji.

Dostosowujemy program do wymagań klienta, stanu i przebiegu silnika w jego samochodzie. Często, mimo że są to dwa takie same silniki, optymalne dla nich inne programy, gdyż różne jest ich zużycie a podczas produkcji zachodzą różne odchyłki. Dodatkowo użytkownik ma możliwość zamówienia różnych programów, od bardziej bezpiecznych - niezmniejszających trwałości jednostki - do bardziej ekstremalnych.

Dodatkowe usługi motoryzacyjne

Oprócz standardowej usługi zwiększenia mocy i momentu obrotowego wykonujemy również:

Dyna-mite | NIP:9541411506 | woj. śląskie
ul. Warszawska 50C, 40-008 Katowice
E-mail: biuro@dyna-mite.pl
Tel: +48 690 882 911

dyna-mite.pl © 2012 - 2018