dyna-mite hamowniaFiltr cząstek stałych FAP/DFP
więcej
dyna-mite hamowniaChip tuning
więcej
dyna-mite hamownia

Aktualności
Firma DYNA-MITE rozszerzyła zakres swoich usług o montaż zabezpieczeń antykradzieżowych oraz montaż haków holowniczych.

Hamownia 4x4

Bezpieczna symulacja warunków drogowych to najlepszy sposób na weryfikację stanu technicznego auta i poprawę jego osiągów. W tym celu najczęściej wykorzystywana jest nowoczesna hamownia samochodowa i podwoziowa, które umożliwiają precyzyjne sprawdzanie mocy silnika bez potrzeby wyciągania go z pojazdu — dzięki nim samochód można rozpędzić do odpowiedniej prędkości oraz poddać go obciążeniu bez potrzeby transportowania maszyny na zewnętrzny tor czy plac.

Na podstawie danych uzyskanych za pomocą hamowni samochodowych i podwoziowych można określić podzespoły odpowiedzialne za zakłócanie prawidłowej pracy napędu. Dzięki temu w naszym profesjonalnym serwisie pozbędziemy się wszelkich usterek i dokonamy niezbędnych napraw, by następnie za życzeniem klienta poprawić osiągi napędu np. za pomocą chiptuningu. Jeśli interesuje Cię rzetelne sprawdzanie mocy silnika, to polecamy skorzystać z naszych usług! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia nas w Katowicach na ul. Warszawskiej 50C.

Nasza firma posiada hamownie, która umożliwia pomiar mocy samochodów, również tych z napędem 4x4. W istocie hamownia wyposażona jest w podwójne rolki: jedne dla przedniej, drugie dla tylnej osi. Hamownia potrafi pracować w trzech trybach:

Wykonujemy pomiary mocy dla samochodów ze wszystkimi rodzajami skrzyń biegów:

Pomiar mocy jest bezpieczny zarówno dla silnika, skrzyni jak i innych podzespołów. Dzięki nawiewowi, który zapewnia chłodzenie pojazdu podczas pomiaru żaden element nieuleganie przegrzaniu. Dodatkowo, nawiew pomaga także uzyskać bardziej dokładny wynik.

Ze względu na fakt, że moc podawana producenta jest to moc mierzona na wale korbowym silnika a moc mierzona na hamowni jest mocą na kołach, hamownia posiada specjalny algorytm pomiaru strat przekazywania napędu.

Warto przeprowadzić pomiar mocy silnika, nawet jeśli właściciel samochodu nie jest zainteresowany zmianą programu sterującego pracą silnika. Osiąganie przez jednostkę napędową mocy podawanej przez producenta to często potwierdzanie kondycji silnika, turbosprężarki i wskazań czujników.

Dyna-mite | NIP:9541411506 | woj. śląskie
ul. Warszawska 50C, 40-008 Katowice
E-mail: biuro@dyna-mite.pl
Tel: +48 690 882 911

dyna-mite.pl © 2012 - 2018